40 PLUS ÇOK KLAS

“40 Plus Çok Klas” 40 yaşın birçok kadın için dönüm noktası olduğu fikrinden hareket edilerek hazırlandı. Kitabın lansmanı Liv Hospital Vadi İstanbul’da gerçekleşti.

Liv Hospital Ailesi Hekimleri’nin, 40 yaşın birçok kadın için dönüm noktası olduğu fikrinden hareket ederek hazırladıkları kitap raflarda yerini aldı. Kırk yaş ve üstü kadınların yaşadığı endişeleri gidererek, kaliteli yaş almanın püf noktalarını ele alan kitap tam bir sağlık rehberi niteliğinde.

40 PLUS ÇOK KLAS
40 PLUS ÇOK KLAS

40 Plus Çok Klas Konforunda Yaşamak

40 yaş her ne kadar yaşlanmayı çağrıştırsa da aslında erken yaşlarda başlayan geleceğimizi kurma çabalarımızın meyvelerini aldığımız ve olgunluğumuzun doruklarına ulaştığımız yepyeni bir dönemdir. Bu yaş itibariyle metabolizmamızda da birtakım değişimlerin olması kaçınılmaz bir gerçektir. Söz konusu sağlığımız olunca bedenimizde başlayan değişimler kimi zaman bizim için endişe kaynağı olabilir.

Liv Ailesi Hekimleri olarak, kırk yaş ve üstü kadınların yaşadığı endişeleri gidererek kaliteli yaş almanın püf noktalarını ele alan, sağlık rehberi niteliğinde bir başucu kitabı hazırladık. Unutmayın mutlu bir geleceğe giden yol pozitif bir bakış açısıyla sağlıklı yaş almaktan geçer. 

Yaşasın 40+ yaş!
Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.