Burç Özelliğine Göre Çocuğunuzu Daha Yakından Tanımak İster Misiniz?

Çocuklarınızın burç karakter özelliklerini biliyor musunuz? Burç özelliklerine göre çocuğunuzu daha yakından tanımak ister misiniz?

Zodyağın Enerjik Çocukları Koçlar

Hareket etme enerjisiyle dünyaya gelirler. Atlamayı, zıplamayı, koşmayı çok severler sürekli aktif olmak isterler. Bu sebeple okul hayatlarında sabit kalıp ders dinlemek onlar için çok zordur. Öncü olmaktan hoşlanırlar ve hırslı bir yapıları vardır. Oyun oynarken kaybetmekten hiç hoşlanmazlar. İç güdüleri çabuk sinirlenmeye yatkın olduklarından ve hareket etme enerjisine sahip olduklarından, koç burcu çocuklarını mutlaka bir spor dalıyla ilgilenmelerini sağlamalısınız. Bu onların hem hareket enerjisini besleyecektir hemde üretkenliklerini arttıracaktır.

Zodyağın Gurme Çocukları Boğalar

Minik boğaların yemekle araları çok iyidir. İştahları açık olur, onlarla birlikte mutfağa girmek çok eğlenceli olacaktır. Venüs’ün yönetiminde olan boğa çocukları çok fazla hareketli oyunları, sporları sevmeyecektir. Daha çok sanatla ilgilenmek isteyebilirler. Tiyatro, resim, müzik gibi sanatsal aktiviteler tam onlara göredir. Onları harekete geçirmek biraz zor olabilir, hemen aksiyon almakta zorluk çekebilirler. Aynı zamanda inatçıdırlar, ikna olmaları çok zordur. Toprağa basmak, doğada vakit geçirmek boğa burcu çocuklarına çok iyi gelecektir.

Çocuklarınızın Burç Karakter Özelliklerini Biliyor Musunuz?
Çocuklarınızın Burç Karakter Özelliklerini Biliyor Musunuz?

Zodyağın Meraklı Çocukları İkizler

Sizlere gün içinde milyonlarca kez soru yönetebilirler. İletişimi çok seven ikizler çocukları sizinle sürekli sohbet halinde olmak isteyecektir. Çok erken konuşabilirler. Sabırsız davranabilirler. Öğrenmek, keşfetmek, araştırmak onlar için yemek yemek, su içmek gibi bir şeydir. Kutu oyunlarına bayılırlar. Çok çabuk fikir değiştirebildiklerinden sabit bir aktivite yapmak çok zordur. Çünkü zihinleri çok aktiftir. Bir şeylerle ilgilenirken bile başka bir şey düşünebilirler bu sebeple dikkat dağınıklığı ikizler çocuklarında görülme olasılığı çok yüksektir.

Zodyağın Evcimen Çocukları Yengeçler

Evlerinde vakit geçirmeyi çok severler. Özellikle anneye aşırı düşkün olurlar. Hisleri çok kuvvetlidir, olumsuz bir şeyi hemen sezinlerler. Bu çocuklar için evde kaliteli aktiviteler yapmak daha doğru olacaktır. Ev işlerinizi yaparken yengeç burcu çocuğunuzu da dahil edebilirsiniz bu onlar için çok keyifli olacaktır. Duygusal bir yapıları vardır, çok hassas davranmak gerekebilir. Genellikle sakin ve uysal çocuklardır. Evcil hayvanlara çok düşkün olabilirler.

Zodyağın Güneş Işığı Olan Aslanlar

Liderlik vasıfları çok gelişmiştir. Oyun oynarken arkadaşlarını yönlendiren, görevler veren, öncülük eden genellikle aslan çocuklarıdır. Ön planda olduğunu hissetmek isterler. Özellikle anneleri onlar için kraliçe niteliğindedir. Abartılı kıyafetlerden hoşlandıkları için bir gün okula masal kahramanı kostümleriyle gitmek için ısrar edebilirler. Görünür olmaktan hoşlandıkları için bu çocukları sahne sanatlarına yönlendirmek çok doğru bir karar olacaktır.

Çocuklarınızın Burç Karakter Özelliklerini Biliyor Musunuz?
Çocuklarınızın Burç Karakter Özelliklerini Biliyor Musunuz?

Zodyağın Titiz Çocukları Başaklar

Özellikle rutinleri çok severler. Temiz ortamda bulunmak isterler, her şeyin düzenli olmasını isterler. Dağınıklıktan ve kirli ortamdan hiç hoşlanmadıkları için takıntı geliştirmeye çok açık olabilirler. Görev bilinçleri çok yüksek olduğundan bu çocuklara sorumluluk vermeniz hoşlarına gidecektir. Eleştiren bir uslupları olabilir. Öğrenme becerileri çok gelişmiştir. Genellikle puzzle, lego gibi oyunlardan çok keyif alırlar. Sessizlikten hoşlanırlar.

Zodyağın Adaletli Çocukları Teraziler

Sakin çocuklardır. Genellikle şık giyinmekten hoşlanırlar. Özellikle kız çocukları biraz süslü olur. Haksızlığa tahammül edemezler. Sanatsal yönleri çok gelişmiş olduğundan resim, müzik, drama gibi aktiviteleri çok severler, bu alanlarda başarılı olurlar. Grup çalışmalarında başarılı oldukları için genellikle takım oyunları tam onlara göredir. Karar vermekte zorlanabilirler.

Zodyağın Gizemli Çocukları Akrepler

Çok fazla sahiplenici duyguları olduğundan sevdiklerine karşı kıskanç olurlar özelliklede anneyi kıskanırlar. Sezgisel çocuklardır. Genelde sessizdirler. Detaycı düşünürler. Bilinmeyenin peşine düşerler, gizli olan her şey ilgilerini çeker bu sebeple yasak olan çoğu şeyi yapmak isterler. Otoritelerden pek hoşlanmazlar. Oldukça derin düşünce yapıları vardır.

Zodyağın Gezgin Çocukları Yaylar

Hareketli ve aynı zamanda enerjik olan yay çocukları gezmeye, seyahat etmeye bayılırlar. Onlarla yolculuk etmek çok keyifli olacaktır. Özgürlüklerine çok düşkündürler. Kısıtlanmaktan hiç hoşlanmazlar. Mutlaka sporla ilgilenmeleri gerekir. Ata binmek, ok atmak, koşu yapma gibi aktivitelerde çok başarılı olurlar. Yabancı dile çok yatkın oldukları için yabancı dil derslerini severler, dil öğrenmeye heveslidirler.

Zodyağın Çalışkan Çocukları Oğlaklar

Sorumluluk duyguları çok gelişmiştir. Oğlak burcu çocuklarına çok sık görev vermeniz onları çok mutlu edecektir. Ciddi ve soğukkanlı gözükürler. Pek sıcak kanlı değillerdir. Düşünce yapıları, konuşma şekilleri size sanki büyük insanla konuşuyormuş hissi uyandırabilir. Sürekli kendilerine başarmaları için hedefler koyarlar. Duygusal değillerdir daha çok mantıklarıyla hareket etmek isterler. Ailedeki büyükanne-büyükdede ile vakit geçirmekten çok keyif alırlar. Oğlak çocukları aynı zamanda kitap okumayı çok severler.

Zodyağın Zeki Çocukları Kovalar

tam bir teknoloji aşığıdırlar. Oyun grupları, akranlarıyla vakit geçirebildikleri her ortam tam onlara göredir. Arkadaşları çok önemlidir. Özgür olmayı severler. Teknoloji fuarları, bilim kurgu filmleri, bilim ve teknoloji dergileri tam onlara göredir. Her şeyi sorgularlar, mantıklarıyla hareket ederler. Bir şey onların mantığına yatmazsa asla yapmak istemeyeceklerdir. Grup çalışmalarına yatkındırlar. Daha önce hiç üstüne düşünmediğiniz bir konuyu pat diye size sorabilirler.

Zodyağın Duygusal Çocukları Balıklar

Çok kırılgan ve aynı zamanda naiftirler. Duygusal yoğunlukları çok fazladır. Olaylara ağlayarak tepki verebilirler. Hassas davranmak gerekebilir. Anneye karşı bağımlılık gösterebilirler. Anneden ayrılmak onlar için çok zor olabilir. İnatçı değillerdir, çabuk ikna olurlar, çok merhametli bir yapıları vardır. Sakin oyunlardan hoşlanırlar. Çok hayalperestlerdir. Özellikle kitap okumaya bayılırlar. Masal dinlemekten masal ile uyumaktan keyif alırlar.

1 thought on “Burç Özelliğine Göre Çocuğunuzu Daha Yakından Tanımak İster Misiniz?

  1. Çok doğru oğlum tam bir boğa özelliklerini taşırken, kızım tam bir başak. Yorumlar nokta atışı.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.