Ay Tutulması 28 Ekim Boğa Burcunda

Ay tutulması 28 Ekim Boğa Burcunda. İki ışığın gökyüzünde kaybolması insanoğlunu yüzyıllar boyunca ürkütmüştür. Bu nedenle tutulmalar genelde negatif olaylar olarak düşünülmüş, doğal afetlerle ilişkilendirilmiştir. Günümüzde hala korkulan Güneş ve Ay tutulmaları aslında hayatımızla ilgili başlayacak önemli bir döngüye işaret ediyor.

Yaşayacağımız boğa burcundaki ay tutulması, hayatımızda bir takım bitişler ve farkındalıklar oluşturacak bir etki bırakacak. Yaklaşık bir hafta boyunca etkilerini hissettiğimiz ve önümüzdeki 6 ay’ı şekillendiren bu ay tutulmasının genel etkilerininden kısaca bahsetmek gerekirse;  Ay Tutulmaları duygusal konuları öne çıkardığından bu dönemde duygusal olarak dengeyi sağlamak zor olcaktır. İçe çekilmek, kendi kabuğumuza dönmek, yalnız kalmak isteyebiliriz.

Bu tutulmayla birlikte kişisel olarak aile ve iş hayatı arasındaki denge ile ilgili durumlar, yerleşimle ve kariyerler ilgili, geleceği hedefleyen hayati kararlarla ilgili durumlar görülebilir. Kısaca sonuç alma zamanı geldi diyebiliriz. Kariyer anlamında, ikili ilişkiler anlamında, yaşadığımız yer ile ilgili artık sonuçlanması gerekenler sonuçlanacak, altı sağlam olmayan konular kapanacaktır ve bir noktada artık “tamam mı? devam mı?” diyeceğiz. Beklemede kalan her şeyin sonuç kazanacağı bir dönem.  Ve bu dönemde finansal konular, kazançlarla ilgili durumlar ön planda olacak sadece kişisel değil global ve finansal piyasanın da hareketleneceğini gösteriyor. Yüksek riskler almamaya özen göstermeliyiz. Tutulmanın sağlık anlamında etkileri ise uykusuzluk ve yeme bozuklukları, sırt, bel, boyun tutulmaları olarak görülebilir.
Tutulmanın burçlara göre etkilerini okumadan önce yükselen burçlarınızı da okumayı unutmayın.

Ay tutulmasının Koç Burcuna Etkileri:

 Beklediğiniz bir para, maddi yatırımlarla ilgili sonuçlanması gereken durumların sonuçlandığı bir döneme giriyorsunuz. Kiminizin eline yüklü bir para geçerken kiminiz yüklü miktarda ödeme yapmak durumunda kalabilir. Bu süreçte harcamaları gözden geçirmekte fayda var. Çok açılmamaya özen göstermeniz gerekebilir. Ek gelir arayışına girebilirsiniz. Eş geliri veya ortaklı gelirlerle ilgili de olumlu sonuçlar oluşabilir.


Ay tutulmasının Boğa Burcuna Etkileri:

Tam tepenizde olan bu tutulma size daha çok ikili ilişkilerle ilgili gündemler getiriyor. Bazılarınız var olan ilişkisine dair sonlandırmak isteyebilecekken bazılarınız ise daha güçlü adımlarla ilerleyecek olabilir. Ortaklı işlerle ilgili maddi konulardan yana olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Yeni bir ortaklık/evlilikte söz konusu olabilir.

Ay Tutulması 28 Ekim Boğa Burcunda
Ay Tutulması 28 Ekim Boğa Burcunda

Ay tutulmasının İkizler Burcuna Etkileri:

Ay tutulması, sizin için arkanızdan dönen konuları aydınlatıyor. Bu dönemde gizli saklı ne varsa önünüze gelebilir. Ruhsal, zihinsel anlamda çok duygusal ve içe dönük hissedebilirsiniz. İçe dönmek isteyeceğiniz bir dönem. Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. İş ortamınızla ilgili durumlar söz konusu bu dönemde çok fazla çalışabilirsiniz, kendinizi yormamaya özen göstermelisiniz.


Ay tutulmasının Yengeç Burcuna Etkileri:  

Planlarınızla ilgili, sosyal çevreniz, arkadaşlıklarınızla ilgili durumların sonuçlanacağı bir dönemdesiniz. Kiminiz gelecek planlarını hayata geçirirken kiminiz ise sosyal çevresinden iş ile ilgili fırsatlar yakalayacak. Yeni bir aşk başlayabilir, bu aşk bir arkadaşlıktan doğabilir. Sosyalleşmek istediğiniz bir döneme giriyorsunuz.


Ay tutulmasının Aslan Burcuna Etkileri:

Kariyerinizle ilgili beklemede kalan konularla ilgili sonuçlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Terfi, zam, iş değişikliği gibi konular gündeminizde olacak. Aynı zamanda ev değişikliği, ailenizle ilgili köklü değişimler söz konusu.

Ay Tutulması 28 Ekim Boğa Burcunda
Ay Tutulması 28 Ekim Boğa Burcunda


Ay tutulmasının Başak Burcuna Etkileri:

Eğitim hayatınız veya yurtdışı ile bağlantılı konularda beklemede kalan her şeyin sonuçlanacağı bir döneme giriyorsunuz. İş ile ilgili yurtdışına çıkmanız gerekebilir veya tamamlanması gereken bir eğitim söz konusu olabilir. Yakın akrabalar, kardeşlerle ilgili miras, mal paylaşımı, ortak paralarla ilgili gündemler söz konusu olacak olabilir.


Ay tutulmasının Terazi Burcuna Etkileri:

Eş geliri, ortak gelirler, iş ortaklıkları, ailede olan miras haklarınız gibi konularda beklemede kalan her şeyin sonuçlanacağı bir döneme giriyorsunuz. Kiminiz miras alacakken, kiminizin iş ortaklığı yapacak olabilirsiniz. Bekleyen bir kredi başvurunuz var ise olumlu cevap alabilirsiniz. Bu süreçte beklettiğiniz bir sağlık sorununuz var ise aniden karar verip ameliyat olmak isteyebilirsiniz. Eşinizin veya iş ortağınızın geliri ile ilgili olumlu sonuçlar oluşabilir. Fazla harcamalara dikkat etmelisiniz, borçlanmamaya özen göstermeniz gerekiyor.


Ay tutulmasının Akrep Burcuna Etkileri:

İkili ilişkileriniz, iş ortaklıklarınızla ilgili altı sağlam olmayan bir konu veya durum var ise sonlandırmak bir sonuca ulaşmak isteyebilirsiniz. Hukuksal konular ön planda olabilir. Ortaklı gelirlerden olumlu sonuçlar alacağınız bir dönem. Altı sağlam olan bir birliktelik veya iş ortaklığınız var ise tam tersi kalıcı, sağlam adımlarla ilerleyebilir, resmiyete dökmek isteyebilirsiniz.


Ay tutulmasının Yay Burcuna Etkileri:

İşiniz ve iş ortamınızla ilgili olumlu sonuçlanmalar yaşayacak olabilirsiniz. Yeni bir iş gündemde! Terfi, zam alma durumunuz oluşacağını gösterir. Arkanızdan konuşulan konular bu tutulmayla birlikte görünür olacağından bazı kişilerle yollarınızı ayırabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konular da ön planda bu sebeple beslenmenize dikkat etmenizde fayda var.


Ay tutulmasının Oğlak Burcuna Etkileri:

Çocuklarınızla ilgili, aşk hayatınız, sosyal hayatınızla ilgili sonuçlanmasını beklediğiniz her ne var ise sonuçlanacağı bir döneme giriyorsunuz. Yeni bir sosyal ortam, yeni hobiler, kurslara gidecek olabilirsiniz. Çok fazla sosyalleşmek istediğiniz bir dönem olacak. Bekarsanız yeni bir aşk gündeme gelebilir. Şans oyunları, borsa gibi maddi anlamda yapacağınız yatırımlarda risk almamalısınız.


Ay tutulmasının Kova Burcuna Etkileri:

Aile, ev yaşam konularınızla ilgili sonuçlanmayan konular sonuçlanacak. Bazılarınız ev sahibi olabilir, bazılarınız aileden gelen miras konuları ile ilgilenecek olabilir. Taşınma gibi durumlar söz konusu olabilir. Yer değişiklikleri, şehir değişiklikleri oluşabilir. İş ile ilgili seyahatler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bu dönemde daha çok ailenizle birlikte vakit geçirmek, evinizde olmaktan keyif alacak olabilirsiniz.


Ay tutulmasının Balık Burcuna Etkileri:

Kardeşler, yakın akrabalarınız, yapacağınız kısa yolculuklarla ilgili sonuçlanmasını beklediğiniz her şeyin sonuçlanacağı bir döneme giriyorsunuz. Eğitimler alabilir, eğitim kaynaklı yolculuklar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Araç alım/satım konuları gündeme gelebilir. Kiminiz ehliyet almak isteyebilir. Akrabalarınızla ilgili maddi anlamda oluşan gündemler olabilir

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.