Güneş ve Mars Yay Burcunda

Güneş ve Mars bu hafta Yay burcuna geçiyor. Yaklaşık bir ay sürecek olan bu seyirin burcunuzdaki etkileri okumadan geçmeyin.

Koç Burcu:

Güneş ve marsın yay burcunda olması 9. ev  Bu hafta bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler yapabilirsiniz. Yeni eğitimlere başlayabilir, sık sık yolculuğa çıkmanız gerekebilir. Yabancılarla iletişim, yurtdışı bağlantılı konular gündeminizde. Aynı zamanda tüm bu konularla ilgili mücadele gücünüz yüksek ve girişim cesaretiniz de olacak. Ruhsal ve felsefi konulara yönelmek isteyebilir, bu alanlarda uzmanlaşmak isteyebilirsiniz.


Boğa Burcu:

8. ev Bu hafta ortak sahip olduğunuz değerlerde, başkasıyla paylaştığınız kaynaklarda, kendi imkanlarınızın dışında olan gelirler de hareketlenmeler olacak ve bunun sonucunda belli bir mücadele içerisine girmek durumunda kalabilirsiniz. Ödemeleriniz ve harcamalarınız artabilir. Vergi, kredi, kredi kartı gibi ödemelere dikkat etmeniz de fayda var. Metafizik, ölüm ve ötesi konulara ilginiz artabilir.


İkizler Burcu:

7. ev Bu hafta ikili ilişkileriniz hareketleniyor, partneriniz tarafından dikkat çekici oluyorsunuz. Tanınmış, ün kazanmış insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Başkalarıyla birlikte, ortak hareket etmek sizlerin avantajına olabilir. Önemli ortaklıklara imza atabilirsiniz. Güneş ve mars yay burcunda olduğunda evlilik ve ilişkilerle ilgili enerji ve efor sarf etmeniz gerekiyor. İlişkilerde agresyon, kavga, tartışmalar oluşabilir. Aceleci ve kopma getiren kararlar almamakta fayda var. Çevrenizde sizi harekete geçiren, motive eden insanlar oluşacak.


Yengeç Burcu:

6.ev Bu hafta günlük işleriniz yoğunlaşabilir. İş temponuz yükselebilir. Sürekli aceleniz olabilir, zaman size yetmiyor gibi gelebilir. İş ortamınız, iş arkadaşlarınızla agresyon, tartışmalara çok açık bir haftadasınız bu sebeple fevri davranmamaya özen gösterip sakin kalmanızda fayda var. Spora başlamak sizler için çok uygun olacaktır. Özellikle sağlıkla ilgili çok fazla dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Daha önce ihmal edilen tüm konular bu dönemde önünüze gelebilir. Başkalarının sorumluluklarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.


Aslan Burcu:

5.ev Bu hafta çocuklarla ilgili durumlar, aşk hayatınızla ilgili durumlar, hobilerinizi ilgilendiren durumlarda hareketlenmeler söz konusu olacak. Yeteneklerinizi sergilemeye başladığınız dönemdesiniz. Sosyal hayatınıza daha fazla zaman ayıracaksınız. Kendi isteklerinize vakit ayırma zamanınız geldi. Spora başlamak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızın ve partnerinizin sağlığına dikkat etmeleri gerekir. Finansal konular, şans oyunları gibi spekülatif yatırımlara dikkat etmeniz gerekiyor.


Başak Burcu:

4.ev  Bu hafta aile içerisinde gerginlikler, tartışmalar çıkabilir. Aile içerisinde çözmek durumunda kalacağınız durumlarla uğraşabilirsiniz. Ev kazalarına karşı önlem almanız gerekebilir. Taşınma durumu gündeme gelebilir, ev içi tadilat durumları çıkabilir. Ailenizin hayatıyla ilgili önemli durumlar çıkabilir. Güç çekişmeleri yaşanabilir. Aile içerisinde geçmişte yaşanan durumlar ortaya çıkabilir özellikle önümüzde ki hafta ortaya çıkabilir.


Terazi Burcu:

3.ev Bu hafta fikirlerinizi etrafınıza daha rahat ifade ettiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapabilirsiniz. Yakın çevrenizin hayatında önemli gelişmelere şahit olabilirsiniz. Yakın çevre, komşular, akrabalar ve kardeşlerle tartışmalara açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Sakinliğinizi korumanız gerekiyor. Yolculuklar, trafiklerle ilgili temkinli olmalısınız. Eğitimlerle ilgili emek harcamanız gerekebilir.


Akrep Burcu:

2.ev Bu hafta ek gelir elde etmek için mücadele ve emek verebilirsiniz. Parasal girişimlerde bulunabilirsiniz.  Bu dönemde harcamalarınız çoğalabilir. Acele ve fevri yatırımlardan kaçınmak gerekir. Hayatınızda olan eril figürler ile ilgili parasal konular ortaya çıkabilir. Bu eril figürlerden gelir elde edebilirsiniz. Parasal anlamda cömertçe davranmak isteyebilirsiniz, temkinli olmalısınız.


Yay Burcu:

Bu hafta harekete geçiyorsunuz, kendinizi ortaya koyma zamanınız geldi. Girişimde bulunma isteğiniz artıyor. Enerjiniz artıyor, kendinizi dinamik hissediyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artıyor. Sakarlık ve kazalara karşı temkinli olmalısınız. Kendinizi başkalarına çok daha güçlü ifade ettiğiniz bir dönemdesiniz. Egodan dolayı çıkacak gerginliklere dikkat etmelisiniz.


Oğlak Burcu:

Bu hafta kendinizi yorgun, enerjiniz alınmış gibi hissedebilirsiniz. Bağışıklık sisteminiz düşebilir, temkinli olmakta fayda var. Bu durumu olumlu yönde kullanmalısınız. Kendi içinize dönüp, inzivaya çekilmek, iç sesinizi dinmeniz size iyi gelecektir.  Yoga, meditasyon gibi aktiviteler için tam zamanı. Arkanızdan çevrilen dolapları duymanız an meselesi. Önümüzdeki hafta ile birlikte bazı sırlar önünüze düşebilir.


Kova Burcu:

Bu hafta geleceğe dair hayalleriniz, umutlarınız ile ilgili mücadele etmeniz gereken konular oluşuyor. Hedefleriniz ve amaçlarınız için girişim yapma motivasyonunuz artıyor. Sosyal hayatınız hareketleniyor. Yeni tanışacağınız insanlardan fayda görebilirsiniz. Arkadaşlıklar arasında gerginlikler ve tartışmalardan uzak durmalısınız.


Balık Burcu:  

10. ev Bu hafta üst ve otorite figürleriyle de mücadele ve agresyon içeren durumlar oluşabilir. Kariyeriniz ve statünüz için tüm enerjinizi vermeniz gerekiyor. Doğru enerji ve mücadeleyle kariyerinizle ilgili statü ve ün kazanma şansınız artacak. Sizin için başarı ve ilerleme zamanı. Artık kendinizi üstlerinize ispat etme zamanınız geldi, bazılarınız iş hayatında terfi alarak görünür olacak. 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.