Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri ve Modern Tasarımlar

Bebek odası dekorasyonuna gün geçtikçe artan bir ilgi var. İnternetin de artık büyük bir etkisi olduğu kaçınılamaz bir gerçek. Duvar dekorasyonundan, bebekler için alanlara kadar günümüzde çok fazla örnekler mevcut.

Son dönemde rengarenk oda tasarımlarından çok minimal şıklığa ilgi arttı. Göz yormayan pastel renkleri ilginç duvar dekorasyonları ile birleştiren harika tasarımlar ortaya çıktı. Bebeklerin odaları için hazırlanan dekorasyon fikirlerinde öncelik bebeklerin zihinlerini yormayan tasarımlardır. Sağlıklı tasarımları sizler için hazırladık.

Bebek Odası Gold ve Ahşabın Uyumu

Beyazın minimalistliği, gold detay çerçeveler ve ahşabın uyumu ile harika odalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Bebek Odası Minimalist Doğal Görünüm

Son zamanlarda moda olan makromeyi bebek odalarınızda kullanabilirsiniz. Doğal tonlarda bir duvar kağıdı, ponponlu küçük hasır sepetler ile muhteşem bir bebek odası tasarlayabilirsiniz.

Tamamen Doğal

Bohem tarz son zamanların modası… Makromeler, yumuşak puflar, akşap ve harika tahta duvar dekorasyonu ile uyum içerisinde. Özellikle duvar kağıdının güzelliği doğal yaşama duyulan sevginin bir örneği.

Farklı Dekorasyon Örnekleri

Siyah ve Beyazın Harika Uyumu
Yeşilin ve Ahşabın Uyumu
Beyazın Sadeliği
Yumuşak Köşeler
Bebek Odası Bohem Şıklığı
Kutuplardan Gelen Esinti
Mavi, Siyah ve Beyazın Şıklığı

Yazarlarımızın içeriklerine ulaşmak için linke tıklayınız. https://www.beybida.com/yazarlar/

Bebeklerin odaları için düşünülmüş dekorasyon fikirleri günümüzde modern dekorasyon fikirleri ile örtüşüyor. İskandinav,bohem, retro gibi dekorasyon fikirleri ile evlerimizi dekore ediyoruz. Dönemin dekorasyon fikirlerinin Bebek odaları için uyarlanma fikrini sevdim. Minimal tasarımlar ve tasarımlarda kullanılan soft renklerin bebeğinizin gözlerini yormayacağını düve kafasının karışmayacağını düşünüyorum. Sadeliği günümüze uyarlamak bence her anlamda iyi…

www.beybida.com ‘ un editörü ve yazarı Ahnes Uğur’un diğer güncel yazıları için kendisinin yazarlar bölümünden köşesini ziyaret edebilir içeriklerini okuyabilirsiniz.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.