Bebek Odası Dekorasyonu

Bebeğinizi kucağınıza almanıza çok az kaldı. Bebeginiz için neler yapacağınızı düşünüyorsunuz. Çünkü en iyisi olmasını istiyorsunuz. Kıyafetler, oyuncaklar alındı. Küçük dekor ürünleri de aynı şekilde. Peki oda tasarımı? En önemli detaylardan bir tanesi de bebek odası dekorasyonu. Birbirinden güzel oda dekor örnekleri bu yazıda.

Dekor Örnekleri

bebek odası dekorasyonu

Gri, mavi ve beyazın uyumu gerçekten muhteşem oluyor. Duvarlara yapacağınız dokunuşlar ve küçük sağlam tablolarla odayı göz kamaştırıcı hale getirebilirsiniz.

bebek odası dekorasyonu

Aydınlık ferah ve olabildiğince sevimli bu bebek odasındaki detaylar muhteşem. Stickerlar ile odayı inanılmaz şekilde değiştirebilir, köşe lambası ve minik bebeklere minik askılıklarla şık bir hale getirebilirsiniz. Soft renkler bu sene oldukça trend.

bebek odası dekorasyonu

Sizce de çok şık bir oda değil mi? Küçücük detaylar ile harikalar yaratabilirsiniz. Örgü puflar, kraft oyuncak torbaları bu sene çok moda. Zarif bir çekmeceli etajer, tahta sallanan bir at ve kitaplıkta duran harika dekorlar odaya şıklık katmış.

bebek odası dekorasyonu

Bu sene oldukça moda olan dekor ürünlerinden bir tanesi gold yuvarlak stickerlar. Eğer beyaz ve soft renklerde bir bebek odası tasarlamak istersiz bu stickerlar tam size göre. Beyaz ve gold uyumuna, pudra pembe de eklenince şıklıkta sınır tanımıyor.

bebek odası dekorasyonu

Bu sene bebek odası duvar dekorasyonunda sadelik var. Önceden kullanılan yapışkanlı bordürler yerini kesinlikte desenli duvar dekorasyonuna ve stickerlara bıraktı. Aşırı süslü odalar biraz daha sakin ve dingin oldu. Böyle olması bebeğiniz için oldukça iyi. Çünkü bebeğinizin gözünü yormayan dekor ürünleri kullanmanız gerekir.

Bu sene oda olan dekor ürünlerinden bir tanesi de yuvarlak top ışıklar, soft bebek cibinlikleri ve askılı poster tasarımları! Örgü küçük kutular ve hasır sepetlerde bebek odası tasarımında kesinlikle ön sıralarda.

Oldukça sade bir bebek odası tasarımı! Köşedeki çiçekli koltukta bebeğinizi rahatça uyutabilir ve emzirebilirsiniz. Bebek odası için anneler genelde sallanan koltuklar da tercih ediyor. Bebeği uyutmada yardımcı oluyor. Bu tarz küçük odanız varsa açık renkler kullanmanızda fayda var.

Bir anne olarak bebeğiniz için en iyi bebek odası istemeniz oldukça doğal. Her anne bebeğinin en iyi odaya, en iyi oda tasarımına sahip olmasını ister. Fakat göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şey bebeğinizin sağlığını düşünmeniz. Çok tüy yapan halılar ya da kilimler, çok aşırıya kaçan abartı renkler, oldukça parlak ışıklar bebeğinizin sağlığı için iyi değildir.

En güncel bebek yazıları için buraya tıklayabilir ve harika yazıları okuyabilirsiniz.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.